Raadsleden

De gemeenteraad van Helmond bestaat uit 37 leden. Deze leden vertegenwoordigen 12 politieke partijen. Hieronder ziet u alle raadsleden (op volgorde van alfabet). Onderaan de pagina kunt u ook kiezen voor de raadsleden per politieke partij.

Persoon Rol/Fractie Adres Telefoon E-mailadres
J.L. (Jan) van Aert J.L. (Jan) van Aert Raadslid
50PLUS
j.van.aert@raad.helmond.nl
W (Willem) Boetzkes W (Willem) Boetzkes Raadslid
Helder Helmond
w.boetzkes@raad.helmond.nl
J.M. (Jochem) van den Bogaard J.M. (Jochem) van den Bogaard Raadslid
D66
j.van.den.bogaard@raad.helmond.nl
M.J.E. (Marlotte) Brouwers M.J.E. (Marlotte) Brouwers Raadslid
D66
m.brouwers@raad.helmond.nl
S.J.P.H.A. (Serge) van de Brug S.J.P.H.A. (Serge) van de Brug Raadslid
VVD
s.van.de.brug@raad.helmond.nl
S.A. (Stefanie) Brugmans-Aarts S.A. (Stefanie) Brugmans-Aarts Raadslid
Helder Helmond
s.brugmans-aarts@raad.helmond.nl
C.H.M. (Cor) van der Burgt C.H.M. (Cor) van der Burgt Raadslid
Lokaal sterk
c.van.der.burgt@raad.helmond.nl
D.G.J. (Dirk) Dam van D.G.J. (Dirk) Dam van Raadslid
SP
d.van.dam@raad.helmond.nl
O (Omar) Fkihi O (Omar) Fkihi fractievoorzitter
DENK
o.fkihi@raad.helmond.nl
R.J.M.H. (Rob) Greef de R.J.M.H. (Rob) Greef de Raadslid
VVD
r.de.greef@raad.helmond.nl
H.J. (Herbie) Guldenaar H.J. (Herbie) Guldenaar Fractievoorzitter
Mi Hellemonders
h.guldenaar@raad.helmond.nl
T.H.G. (Theo) Heller T.H.G. (Theo) Heller fractievoorzitter
FvD
t.heller@raad.helmond.nl
J.G. (Jeanette) Hendriks J.G. (Jeanette) Hendriks Raadslid
GroenLinks
j.hendriks@raad.helmond.nl
A.C.G.M. (Jeanne) Janssen-Jansen A.C.G.M. (Jeanne) Janssen-Jansen Raadslid
VVD
jeanne.janssen@raad.helmond.nl
J.H. (John) Kant van der J.H. (John) Kant van der Raadslid
CDA
j.van.der.kant@raad.helmond.nl
R.W. (Rick) Koolen R.W. (Rick) Koolen Raadslid
VVD
r.koolen@raad.helmond.nl
A.C.M.J. (Alexandra) Koolen - van der Zee A.C.M.J. (Alexandra) Koolen - van der Zee Raadslid
Helder Helmond
a.koolen@raad.helmond.nl
T.C.P.M. (Theo) Manders T.C.P.M. (Theo) Manders Fractievoorzitter
VVD
t.manders@raad.helmond.nl
L.W.J. (Lonneke) Maráczi L.W.J. (Lonneke) Maráczi Fractievoorzitter
SP
l.maraczi@raad.helmond.nl
J.B. (Hans) de Mare J.B. (Hans) de Mare Raadslid
PvdA
h.de.mare@raad.helmond.nl
D.J.A.M. (Désirée Meulenbroek D.J.A.M. (Désirée Meulenbroek Raadslid
GroenLinks
d.meulenbroek@raad.helmond.nl
F.J. (Frans) Mol F.J. (Frans) Mol Fractievoorzitter
50PLUS
f.mol@raad.helmond.nl
T.M.H. (Tommie) Niessen T.M.H. (Tommie) Niessen Raadslid
GroenLinks
t.niessen@raad.helmond.nl
P.R.J.B. (Ron) Peters P.R.J.B. (Ron) Peters Raadslid
CDA
ron.peters@raad.helmond.nl
M. (Martijn) Rieter M. (Martijn) Rieter Fractievoorzitter
Helder Helmond
m.rieter@raad.helmond.nl
L.M.L.A. (Bert) van Sas L.M.L.A. (Bert) van Sas Raadslid
GroenLinks
b.van.sas@raad.helmond.nl
M.R.V.L. (Manfred) Smol M.R.V.L. (Manfred) Smol raadslid
FvD
m.smol@raad.helmond.nl
J.M.G. (Anja) Spierings-Van Deursen J.M.G. (Anja) Spierings-Van Deursen Fractievoorzitter
Lokaal sterk
a.spierings@raad.helmond.nl
S.A.W. (Stef) Stevens S.A.W. (Stef) Stevens Fractievoorzitter
D66
s.stevens@raad.helmond.nl
L.C. (Lara) Tamarinof L.C. (Lara) Tamarinof Raadslid
GroenLinks
l.tamarinof@raad.helmond.nl
H (Hikmet) Terzioglu H (Hikmet) Terzioglu Raadslid
SP
h.terzioglu@raad.helmond.nl
T.Y.M. (Thomas) Tuerlings T.Y.M. (Thomas) Tuerlings Fractievoorzitter
GroenLinks
t.tuerlings@raad.helmond.nl
P.T.J. (Pieter) Vervoort P.T.J. (Pieter) Vervoort Fractievoorzitter
CDA
p.vervoort@raad.helmond.nl
L.M.F.L.M.G. (Louis) Werff van de L.M.F.L.M.G. (Louis) Werff van de Raadslid
Helder Helmond
l.van.de.werff@raad.helmond.nl
A.M. (Annegien) Wijnands A.M. (Annegien) Wijnands Fractievoorzitter
PvdA
a.wijnands@raad.helmond.nl
J.C. (Joyce) Willems-Kardol J.C. (Joyce) Willems-Kardol Raadslid
VVD
J.Willems-Kardol@raad.helmond.nl
S (Senna) Yahia S (Senna) Yahia Raadslid
GroenLinks
S.Yahia@raad.helmond.nl

De politieke partijen in de raadsperiode 2022-2026 in Helmond zijn:

Uw Reactie
Uw Reactie