Raadsleden

De gemeenteraad van Helmond bestaat uit 37 leden. Deze leden vertegenwoordigen 11 politieke partijen. Hieronder ziet u alle raadsleden (op volgorde van alfabet). Onderaan de pagina kunt u ook kiezen voor de raadsleden per politieke partij.

Persoon Rol/Fractie Adres Telefoon E-mailadres
J.L. (Jan) van Aert J.L. (Jan) van Aert Raadslid
50PLUS
j.van.aert@raad.helmond.nl
J.G.M. (Jacqueline) Bach-Smits J.G.M. (Jacqueline) Bach-Smits Fractievoorzitter
Bach Plus
j.bach@raad.helmond.nl
H.F.J. (Henk) Bekkers H.F.J. (Henk) Bekkers Raadslid
Lokaal sterk
Zuid Koninginnewal 62 5701 NT Helmond 0622687066 / 0492-532776 h.bekkers@raad.helmond.nl
R.D.J. (Jesse) Bleekrode R.D.J. (Jesse) Bleekrode Raadslid
GroenLinks
j.bleekrode@raad.helmond.nl
J.M. (Jochem) van den Bogaard J.M. (Jochem) van den Bogaard Raadslid
D66
j.van.den.bogaard@raad.helmond.nl
L.J.C. (Lydia) van Bokhoven-van der Burgt L.J.C. (Lydia) van Bokhoven-van der Burgt Raadslid
VVD
l.van.bokhoven@raad.helmond.nl
S.J.P.H.A. (Serge) van de Brug S.J.P.H.A. (Serge) van de Brug Raadslid
VVD
s.van.de.brug@raad.helmond.nl
C.H.M. (Cor) van der Burgt C.H.M. (Cor) van der Burgt Fractievoorzitter
VVD
Wilde Wingerd 6 5708 DC Helmond 0651790598 / 0492-381484 c.van.der.burgt@raad.helmond.nl
M. (Mohammed) Chahim M. (Mohammed) Chahim Fractievoorzitter
PvdA
m.chahim@raad.helmond.nl
S. (Sedat) Dere S. (Sedat) Dere Raadslid
CDA
s.dere@raad.helmond.nl
J.M.T.M (Hans) van Gemert (tijdelijk vervangen vanwege ziekte) J.M.T.M (Hans) van Gemert (tijdelijk vervangen vanwege ziekte) Fractievoorzitter
SP
h.van.gemert@raad.helmond.nl
J. (Jelle) de Graaf J. (Jelle) de Graaf Raadslid
SP
0630015814 / j.de.graaf@helmond.nl
E.J.J. (Ed) Islaratoeboen E.J.J. (Ed) Islaratoeboen Raadslid
SP
e.islaratoeboen@raad.helmond.nl
A.C.G.M. (Jeanne) Janssen-Jansen A.C.G.M. (Jeanne) Janssen-Jansen Raadslid
VVD
jeanne.janssen@raad.helmond.nl
J.F.J. (Tiny) Kuypers J.F.J. (Tiny) Kuypers Raadslid
Lokaal sterk
t.kuypers@raad.helmond.nl
S.W. (Sacha) van Lierop S.W. (Sacha) van Lierop Fractievoorzitter
plan!
To Hölscherplein 8 5701 TM Helmond 0492-320497 s.van.lierop@raad.helmond.nl
T.C.P.M. (Theo) Manders T.C.P.M. (Theo) Manders Raadslid
VVD
Holterbergweide 47 5709 MN Helmond 0614833360 / t.manders@raad.helmond.nl
L.W.J. (Lonneke) Maráczi L.W.J. (Lonneke) Maráczi Raadslid
SP
l.maraczi@raad.helmond.nl
D.J.A.M. (Désirée Meulenbroek D.J.A.M. (Désirée Meulenbroek Raadslid
CDA
d.meulenbroek@raad.helmond.nl
T. (Tim) van de Meulengraaf T. (Tim) van de Meulengraaf Raadslid
GroenLinks
t.van.de.meulengraaf@raad.helmond.nl
F.J. (Frans) Mol F.J. (Frans) Mol Fractievoorzitter
50PLUS
f.mol@raad.helmond.nl
P.J.E. (Nathalie) Peijs P.J.E. (Nathalie) Peijs Raadslid
PvdA
n.peijs@raad.helmond.nl
M.P.J. (Michael) Rieter M.P.J. (Michael) Rieter Fractievoorzitter
Helder Helmond
michael.rieter@raad.helmond.nl
M. (Martijn) Rieter M. (Martijn) Rieter Raadslid
Helder Helmond
0615086669 / m.rieter@raad.helmond.nl
J.H.J.M. (Jan) Roefs J.H.J.M. (Jan) Roefs Fractievoorzitter
CDA
Schutsboom 63 5706 KH Helmond 0612627969 / j.roefs@raad.helmond.nl
L.M.L.A. (Bert) van Sas L.M.L.A. (Bert) van Sas Raadslid
GroenLinks
Sneeuwheide 20 5704 HC Helmond 0637434611 / b.van.sas@raad.helmond.nl
M.C. (Maarten) Selten M.C. (Maarten) Selten Raadslid
D66
m.selten@raad.helmond.nl
L.M.M. (Berry) Smits L.M.M. (Berry) Smits Fractievoorzitter
Helmond Aktief
b.smits@raad.helmond.nl
J.M.G. (Anja) Spierings-Van Deursen J.M.G. (Anja) Spierings-Van Deursen Fractievoorzitter
Lokaal sterk
a.spierings@raad.helmond.nl
A. (Ad) Spruijt A. (Ad) Spruijt Raadslid
SP
a.spruijt@raad.helmond.nl
S.A.W. (Stef) Stevens S.A.W. (Stef) Stevens Fractievoorzitter
D66
s.stevens@raad.helmond.nl
L.C. (Lara) Tamarinof L.C. (Lara) Tamarinof Raadslid
GroenLinks
l.tamarinof@raad.helmond.nl
H. (Hikmet) Terzioglu (tijdelijk raadslid i.v.m. ziekte dhr. Van Gemert) H. (Hikmet) Terzioglu (tijdelijk raadslid i.v.m. ziekte dhr. Van Gemert) Raadslid
SP
h.terzioglu@raad.helmond.nl
T.Y.M. (Thomas) Tuerlings T.Y.M. (Thomas) Tuerlings Fractievoorzitter
GroenLinks
t.tuerlings@raad.helmond.nl
P.T.J. (Pieter) Vervoort P.T.J. (Pieter) Vervoort Raadslid
CDA
Jan Hokaarsstraat 38 5708 CV Helmond 0653161956 / p.vervoort@raad.helmond.nl
M.G.M. (Thijs) van Wetten M.G.M. (Thijs) van Wetten Raadslid
CDA
t.van.wetten@raad.helmond.nl
M.  (M'hamed) Yahia M. (M'hamed) Yahia Raadslid
GroenLinks
m.yahia@raad.helmond.nl
A.C.M.J. (Alexandra) van der Zee A.C.M.J. (Alexandra) van der Zee Raadslid
Helder Helmond
a.van.der.zee@raad.helmond.nl

De politieke partijen in Helmond zijn: