Raadsleden

De gemeenteraad van Helmond bestaat uit 37 leden. Deze leden vertegenwoordigen 11 politieke partijen. Hieronder ziet u alle raadsleden (op volgorde van alfabet). Onderaan de pagina kunt u ook kiezen voor de raadsleden per politieke partij.

Persoon Rol/Fractie Adres Telefoon E-mailadres
J.L. van Aert J.L. van Aert Raadslid
50PLUS
j.van.aert@raad.helmond.nl
J.G.M. Bach-Smits J.G.M. Bach-Smits Fractievoorzitter
Bach Plus
j.bach@raad.helmond.nl
H.F.J. Bekkers H.F.J. Bekkers Raadslid
Lokaal sterk
Zuid Koninginnewal 62 5701 NT Helmond 0622687066 / 0492-532776 h.bekkers@raad.helmond.nl
R.D.J. Bleekrode R.D.J. Bleekrode Raadslid
GroenLinks
j.bleekrode@raad.helmond.nl
J.M. van den Bogaard J.M. van den Bogaard Raadslid
D66
j.van.den.bogaard@raad.helmond.nl
L.J.C. van Bokhoven-van der Burgt L.J.C. van Bokhoven-van der Burgt Raadslid
VVD
l.van.bokhoven@raad.helmond.nl
S.J.P.H.A. van de Brug S.J.P.H.A. van de Brug Raadslid
VVD
s.van.de.brug@raad.helmond.nl
C.H.M. van der Burgt C.H.M. van der Burgt Fractievoorzitter
VVD
Wilde Wingerd 6 5708 DC Helmond 0651790598 / 0492-381484 c.van.der.burgt@raad.helmond.nl
M. Chahim M. Chahim Fractievoorzitter
PvdA
m.chahim@raad.helmond.nl
S. Dere S. Dere Raadslid
CDA
s.dere@raad.helmond.nl
J.M.T.M van Gemert J.M.T.M van Gemert Fractievoorzitter
SP
h.van.gemert@raad.helmond.nl
J de Graaf J de Graaf Raadslid
SP
0630015814 / j.de.graaf@helmond.nl
E.J.J. Islaratoeboen E.J.J. Islaratoeboen Raadslid
SP
e.islaratoeboen@raad.helmond.nl
A.C.G.M. Janssen-Jansen A.C.G.M. Janssen-Jansen Raadslid
VVD
jeanne.janssen@raad.helmond.nl
J.F.J. Kuypers J.F.J. Kuypers Raadslid
Lokaal sterk
t.kuypers@raad.helmond.nl
S.W. van Lierop S.W. van Lierop Fractievoorzitter
plan!
To Hölscherplein 8 5701 TM Helmond 0492-320497 s.van.lierop@raad.helmond.nl
T.C.P.M. (Theo) Manders T.C.P.M. (Theo) Manders Raadslid
VVD
Holterbergweide 47 5709 MN Helmond 0614833360 / t.manders@raad.helmond.nl
L.W.J. Maráczi L.W.J. Maráczi Raadslid
SP
l.maraczi@raad.helmond.nl
D.J.A.M. Meulenbroek D.J.A.M. Meulenbroek Raadslid
CDA
d.meulenbroek@raad.helmond.nl
T. van de Meulengraaf T. van de Meulengraaf Raadslid
GroenLinks
t.van.de.meulengraaf@raad.helmond.nl
F.J. Mol F.J. Mol Fractievoorzitter
50PLUS
f.mol@raad.helmond.nl
P.J.W. Peijs P.J.W. Peijs Raadslid
PvdA
n.peijs@raad.helmond.nl
M.P.J. Rieter M.P.J. Rieter Fractievoorzitter
Helder Helmond
michael.rieter@raad.helmond.nl
M Rieter M Rieter Raadslid
Helder Helmond
0615086669 / m.rieter@raad.helmond.nl
J.H.J.M. Roefs J.H.J.M. Roefs Fractievoorzitter
CDA
Schutsboom 63 5706 KH Helmond 0612627969 / j.roefs@raad.helmond.nl
L.M.L.A. van Sas L.M.L.A. van Sas Raadslid
GroenLinks
Sneeuwheide 20 5704 HC Helmond 0637434611 / b.van.sas@raad.helmond.nl
M.C. Selten M.C. Selten Raadslid
D66
m.selten@raad.helmond.nl
L.M.M. Smits L.M.M. Smits Fractievoorzitter
Helmond Aktief
b.smits@raad.helmond.nl
J.M.G. Spierings-Van Deursen J.M.G. Spierings-Van Deursen Fractievoorzitter
Lokaal sterk
a.spierings@raad.helmond.nl
A. Spruijt A. Spruijt Raadslid
SP
a.spruijt@raad.helmond.nl
S.A.W. Stevens S.A.W. Stevens Fractievoorzitter
D66
s.stevens@raad.helmond.nl
L.C. Tamarinof L.C. Tamarinof Raadslid
GroenLinks
l.tamarinof@raad.helmond.nl
T.Y.M. Tuerlings T.Y.M. Tuerlings Fractievoorzitter
GroenLinks
t.tuerlings@raad.helmond.nl
P.T.J. Vervoort P.T.J. Vervoort Raadslid
CDA
Jan Hokaarsstraat 38 5708 CV Helmond 0653161956 / p.vervoort@raad.helmond.nl
M.G.M. van Wetten M.G.M. van Wetten Raadslid
CDA
t.van.wetten@raad.helmond.nl
M. Yahia M. Yahia Raadslid
GroenLinks
m.yahia@raad.helmond.nl
A.C.M.J. van der Zee A.C.M.J. van der Zee Raadslid
Helder Helmond
a.van.der.zee@raad.helmond.nl

De politieke partijen in Helmond zijn: