Burgerleden

Naast raadsleden zijn er ook burgerleden. Een burgerlid is geen lid van de gemeenteraad, maar neemt plaats in één van de raadscommissies of in een werkgroep. Op deze pagina vindt u alle burgerleden (op volgorde van alfabet)

Persoon Rol/Fractie Adres Telefoon E-mailadres
W.W.L. (William) Bladder W.W.L. (William) Bladder Burgerlid
Helder Helmond
William.Bladder@raad.helmond.nl
L.F.P.M.E. (Luc) Bleckmann L.F.P.M.E. (Luc) Bleckmann Burgerlid
FvD
K.E. (Kim) Breuer-Dijkers K.E. (Kim) Breuer-Dijkers Burgerlid
Lokaal sterk
k.breuer@raad.helmond.nl
A.W.M. (Ton) Coolen A.W.M. (Ton) Coolen Burgerlid
Lokaal sterk
Ton.Coolen@raad.helmond.nl
M.F. (Michiel) van Geel M.F. (Michiel) van Geel Burgerlid
D66
michiel.van.geel@raad.helmond.nl
H.(Hassana) Kadaoui H.(Hassana) Kadaoui Burgerlid
PvdA
Hassana.Kadaoui@raad.helmond.nl
M.L.M. (René) van Lierop M.L.M. (René) van Lierop Burgerlid
50PLUS
r.van.lierop@raad.helmond.nl
S.W. (Sacha) Lierop van S.W. (Sacha) Lierop van Burgerlid
DENK
s.van.lierop@raad.helmond.nl
W.B.A.G. Wilbert Linders W.B.A.G. Wilbert Linders Burgerlid
Mi Hellemonders
Wilbert.Linders@raad.helmond.nl
D.H.A. (David) Luijs D.H.A. (David) Luijs Burgerlid
Helder Helmond
David.Luijs@raad.helmond.nl
A. (Adenane) Mahrou A. (Adenane) Mahrou Burgerlid
GroenLinks
Adenane.Mahrou@raad.helmond.nl
H.W.M. (Hans) Nacinovic H.W.M. (Hans) Nacinovic Burgerlid
CDA
Hans.Nacinovic@raad.helmond.nl
A (Avcu) Osman A (Avcu) Osman Burgerlid
DENK
Osman.Avcu@raad.helmond.nl
F.W.T. (Frank) Ploegmakers F.W.T. (Frank) Ploegmakers Burgerlid
SP
Frank.Ploegmakers@raad.helmond.nl
R.P.P.P.M. (Rick) Rijpers R.P.P.P.M. (Rick) Rijpers Burgerlid
GroenLinks
r.rijpers@raad.helmond.nl
G. (Gijs) Ruijter de G. (Gijs) Ruijter de Burgerlid
VVD
Gijs.deRuijter@raad.helmond.nl
M.M.C. (Cindy) Schouteren M.M.C. (Cindy) Schouteren Burgerlid
PvdA
Cindy.Schouteren@raad.helmond.nl
M.C.(Maarten) Selten M.C.(Maarten) Selten Burgerlid
D66
m.selten@raad.helmond.nl
M.H.F. (Matijs) Sneijers M.H.F. (Matijs) Sneijers Burgerlid
VVD
m.sneijers@raad.helmond.nl
C. Carlo) Vereijken C. Carlo) Vereijken Burgerlid
VVD
carlo.vereijken@raad.helmond.nl
R.L.J.M. (Ruud) Verhoeven R.L.J.M. (Ruud) Verhoeven Burgerlid
GroenLinks
r.verhoeven@raad.helmond.nl
G.P.A. (Gerard) van Vugt G.P.A. (Gerard) van Vugt Burgerlid
Helder Helmond
g.vugt@raad.helmond.nl
M.J.W. (René van de Westerlo M.J.W. (René van de Westerlo Burgerlid
Mi Hellemonders
r.van.de.westerlo@raad.helmond.nl
B. (Bobby) Wordragen van B. (Bobby) Wordragen van Burgerlid
FvD
Bobby.vanWordragen@raad.helmond.nl
J.K. (Jan Karel) van der Zanden J.K. (Jan Karel) van der Zanden Burgerlid
50PLUS
j.van.der.zanden@raad.helmond.nl
Uw Reactie
Uw Reactie