Burgerleden

Naast raadsleden zijn er ook burgerleden. Een burgerlid is geen lid van de gemeenteraad, maar neemt plaats in één van de raadscommissies of in een werkgroep. Op deze pagina vindt u alle burgerleden (op volgorde van alfabet)

Persoon Rol/Fractie Adres Telefoon E-mailadres
W (Willem) Boetzkes W (Willem) Boetzkes Burgerlid
Helder Helmond
w.boetzkes@raad.helmond.nl
G.P.M. (Gerard) Bosch G.P.M. (Gerard) Bosch Burgerlid
plan!
g.bosch@raad.helmond.nl
K.E. (Kim) Breuer-Dijkers K.E. (Kim) Breuer-Dijkers Burgerlid
Lokaal sterk
k.breuer@raad.helmond.nl
D.G.J. (Dirk) van Dam D.G.J. (Dirk) van Dam Burgerlid
SP
d.van.dam@raad.helmond.nl
M.F. (Michiel) van Geel M.F. (Michiel) van Geel Burgerlid
D66
michiel.van.geel@raad.helmond.nl
J.P.M. (Jack) Hamacher J.P.M. (Jack) Hamacher Burgerlid
Lokaal sterk
j.hamacher@raad.helmond.nl
M.A.A. (Marcel) Heesakkers M.A.A. (Marcel) Heesakkers Burgerlid
CDA
m.heesakkers@raad.helmond.nl
J.G. (Jeanette) Hendriks J.G. (Jeanette) Hendriks Burgerlid
GroenLinks
j.hendriks@raad.helmond.nl
M.P.M. (Martien) van den Hoven M.P.M. (Martien) van den Hoven Burgerlid
Mi Hellemonders
m.van.den.hoven@raad.helmond.nl
M.L.M. (René) van Lierop M.L.M. (René) van Lierop Burgerlid
50PLUS
r.van.lierop@raad.helmond.nl
H.L.A. (Hans) Panjoel H.L.A. (Hans) Panjoel Burgerlid
GroenLinks
h.panjoel@raad.helmond.nl
R.R.J.B. (Ron) Peters R.R.J.B. (Ron) Peters Burgerlid
CDA
Bakelsedijk 76 5701 HD Helmond ron.peters@raad.helmond.nl
M.H.F. (Matijs) Sneijers M.H.F. (Matijs) Sneijers Burgerlid
VVD
m.sneijers@raad.helmond.nl
M.W.P.M.A. (Melina) Swinkels M.W.P.M.A. (Melina) Swinkels Burgerlid
Helmond Aktief
m.swinkels@raad.helmond.nl
L.A.M. (Bert) Valentijn L.A.M. (Bert) Valentijn Burgerlid
PvdA
b.valentijn@raad.helmond.nl
C. (Carlo) Vereijken C. (Carlo) Vereijken Burgerlid
VVD
c.vereijken@raad.helmond.nl
R.L.J.M. (Ruud) Verhoeven R.L.J.M. (Ruud) Verhoeven Burgerlid
GroenLinks
Caroluslaan 14 5707 BM Helmond 0649944993 / 0492-432743 r.verhoeven@raad.helmond.nl
G.P.A. (Gerard) van Vugt G.P.A. (Gerard) van Vugt Burgerlid
Helmond Aktief
g.vugt@raad.helmond.nl
W.M.C. (Ine) Warmerdam-Kampen W.M.C. (Ine) Warmerdam-Kampen Burgerlid
plan!
i.warmerdam@raad.helmond.nl
L.M.F.L.M.G. (Louis) van de Werff L.M.F.L.M.G. (Louis) van de Werff Burgerlid
Helder Helmond
l.van.de.werff@raad.helmond.nl
M.J.W. (René van de Westerlo M.J.W. (René van de Westerlo Burgerlid
Mi Hellemonders
Norbertijnenstraat 12 5705 AW Helmond 0622966324 / 0492-547583 r.van.de.westerlo@raad.helmond.nl
A.M. (Annegien) Wijnands A.M. (Annegien) Wijnands Burgerlid
PvdA
a.wijnands@raad.helmond.nl
J.C. (Joyce) Willems-Kardol J.C. (Joyce) Willems-Kardol Burgerlid
VVD
j.willems-kardol@raad.helmond.nl
J.K. (Jan Karel) van der Zanden J.K. (Jan Karel) van der Zanden Burgerlid
50PLUS
j.van.der.zanden@raad.helmond.nl
Uw Reactie
Uw Reactie