Burgerleden

Naast raadsleden zijn er ook burgerleden. Een burgerlid is geen lid van de gemeenteraad, maar neemt plaats in één van de raadscommissies of in een werkgroep. Op deze pagina vindt u alle burgerleden (op volgorde van alfabet)

Persoon Rol/Fractie Adres Telefoon E-mailadres
M.H.M. (Michael) Akkers M.H.M. (Michael) Akkers Burgerlid
VVD
m.akkers@raad.helmond.nl
G.P.M. (Gerard) Bosch G.P.M. (Gerard) Bosch Burgerlid
Bach Plus
g.bosch@raad.helmond.nl
A. (Anne) Brekelmans A. (Anne) Brekelmans Burgerlid
GroenLinks
a.brekelmans@raad.helmond.nl
K.E. (Kim) Breuer-Dijkers K.E. (Kim) Breuer-Dijkers Burgerlid
Lokaal sterk
k.breuer@raad.helmond.nl
J.L. (Leo) Broers J.L. (Leo) Broers Burgerlid
plan!
l.broers@raad.helmond.nl
P.J. (Jan) Brok P.J. (Jan) Brok Burgerlid
D66
j.brok@raad.helmond.nl
D.G.J. (Dirk) van Dam D.G.J. (Dirk) van Dam Burgerlid
SP
d.van.dam@raad.helmond.nl
G. (Guido) van Dooren G. (Guido) van Dooren Burgerlid
plan!
0629824383 / g.van.dooren@raad.helmond.nl
H.J.M. (Holke) Flapper H.J.M. (Holke) Flapper Burgerlid
CDA
De Plaetse 139 5708 ZK Helmond 0624392244 / 0492-517257 h.flapper@raad.helmond.nl
M.F. (Michiel) van Geel M.F. (Michiel) van Geel Burgerlid
D66
michiel.van.geel@raad.helmond.nl
J.P.M. (Jack) Hamacher J.P.M. (Jack) Hamacher Burgerlid
Lokaal sterk
j.hamacher@raad.helmond.nl
M.A.A. (Marcel) Heesakkers M.A.A. (Marcel) Heesakkers Burgerlid
CDA
m.heesakkers@raad.helmond.nl
W.H.P.M. (Giel) van Hooff W.H.P.M. (Giel) van Hooff Burgerlid
GroenLinks
g.van.hooff@raad.helmond.nl
M.L.M. (René) van Lierop M.L.M. (René) van Lierop Burgerlid
50PLUS
r.van.lierop@raad.helmond.nl
J.B. (Hans) de Mare J.B. (Hans) de Mare Burgerlid
PvdA
h.de.mare@raad.helmond.nl
R.R.J.B. (Ron) Peters R.R.J.B. (Ron) Peters Burgerlid
CDA
Bakelsedijk 76 5701 HD Helmond ron.peters@raad.helmond.nl
M.W.P.M.A. (Melina) Swinkels M.W.P.M.A. (Melina) Swinkels Burgerlid
Helmond Aktief
m.swinkels@raad.helmond.nl
R.L.J.M. (Ruud) Verhoeven R.L.J.M. (Ruud) Verhoeven Burgerlid
GroenLinks
Caroluslaan 14 5707 BM Helmond 0649944993 / 0492-432743 r.verhoeven@raad.helmond.nl
G.P.A. (Gerard) van Vugt G.P.A. (Gerard) van Vugt Burgerlid
Helmond Aktief
g.vugt@raad.helmond.nl
W.M.C. (Ine) Warmerdam-Kampen W.M.C. (Ine) Warmerdam-Kampen Burgerlid
Bach Plus
i.warmerdam@raad.helmond.nl
L.M.F.L.M.G. (Louis) van de Werff L.M.F.L.M.G. (Louis) van de Werff Burgerlid
Helder Helmond
l.van.de.werff@raad.helmond.nl
M.J.W. (René van de Westerlo M.J.W. (René van de Westerlo Burgerlid
Helder Helmond
Norbertijnenstraat 12 5705 AW Helmond 0622966324 / 0492-547583 r.van.de.westerlo@raad.helmond.nl
J.K. (Jan Karel) van der Zanden J.K. (Jan Karel) van der Zanden Burgerlid
50PLUS
j.van.der.zanden@raad.helmond.nl
Uw Reactie
Uw Reactie