2025

  • Foto met Sikko Oegema, bestuurder van Waterschap Aa een Maas en wethouder Thomas Tuerlings.

    De Groene Punt in Helmond vernieuwd: fijne plek voor natuurbeleving

    woensdag 10 december 2025
    Van akkers en weilanden naar een natuurgebied om te wandelen, fietsen en genieten van rust en dieren: het gebied De Varenschut-Zuid in Helmond, beter bekend als De Groene Punt, is vernieuwd. Wethouder Thomas Tuerlings van de gemeente Helmond en Sikko Oegema, bestuurder van Waterschap Aa en Maas, markeerden op 9 december 2025 de afronding van het grootste deel van de werkzaamheden.

  • Helmond krijgt 33,7 miljoen euro voor nieuwe woningen en groene wijken

    donderdag 13 november 2025
    Het Rijk ondersteunt de groei van Helmond met een investering van 33,7 miljoen euro. Dat geld helpt om sneller woningen te bouwen en te investeren in groene, leefbare buurten. Zo groeit Helmond verder als stad waar iedereen prettig kan wonen, werken en samenleven.

  • Wie wordt de nieuwe stadskunstenaar van Helmond?

    donderdag 13 november 2025
    Gemeente Helmond is opzoek naar een nieuwe stadskunstenaar voor 2026! Heeft u interesse? Meld u dan nu aan!

  • Foto met wethouder gemeente Helmond Martijn de Kort en regiodirecteur Van Gelder BV Stef Scheutjens

    Helmond asfalteert de Rochadeweg duurzaam

    donderdag 30 oktober 2025
    De Rochadeweg kan er weer tegenaan. Woensdag 29 oktober heeft wethouder Martijn de Kort de laatste laag asfalt aangebracht met een elektrische asfalteringsmachine. En het is niet zomaar even asfalt vervangen geweest dit afgelopen half jaar. Zoveel mogelijk oud asfalt is hergebruikt en de gebruikte machines waren grotendeels elektrisch en stootte daarom niks uit. Deze aanpak zet het voorbeeld voor toekomstige wegdekvernieuwingen.

  • De eerste schop in de grond voor voorbereiding bouw van 192 woningen aan Oostende in Helmond

    maandag 6 oktober 2025
    De eerste schop zit in de grond! De werkzaamheden in aanloop naar de bouw voor project OnsOostende en Ons Willem gaan starten.Dit project komt op de hoek van de Kanaaldijk Noord en Oostende in Helmond. De bodem wordt klaar gemaakt voor de bouwwerkzaamheden die naar verwachting in de zomer van 2026 beginnen.

Uw Reactie
Uw Reactie