Veelgestelde vragen Nieuw-Brandevoort
Ja. De woningen zijn energiezuinig en gasloos. Er komen groene plekken, goede waterafvoer en ruimte voor bomen en planten. Zo maken we de wijk klaar voor de toekomst.
Op dit moment is de exacte verkaveling, bouwrechten en de ontwikkelaars nog niet bekend. Zodra we meer weten wordt dit bekend gemaakt via websites van ontwikkelaars en verhuurders.
Op dit moment werken we nog aan de plannen voor de nieuwe wijk. Daarom kunnen we nog niet aangeven welke mogelijkheden er komen voor ondernemers, maatschappelijke organisaties en andere voorzieningen. In 2027 stellen we een structuurplan op. Daarin wordt duidelijker welke ruimte er in Nieuw Brandevoort komt voor wonen, ondernemen en voorzieningen. Wilt u op de hoogte blijven van de ontwikkelingen? Meld u aan voor de nieuwsbrief van Nieuw Brandevoort.