2025

  • Wethouder Erik de Vries wordt directeur van Brainport Voor Elkaar

    dinsdag 2 september 2025
    Na ruim elf jaar als wethouder neemt Erik de Vries afscheid van ons. Hij wordt vanaf 1 november directeur van Brainport Voor Elkaar. Dat is een aan Brainport gelieerde vereniging van werkgevers uit het bedrijfsleven, maatschappelijk veld, onderwijs en overheid. De partners van Brainport Voor Elkaar zoeken gezamenlijk naar oplossingen voor de maatschappelijke vraagstukken in onze regio. Naar hoe het socialer kan. Dit vanuit de gedachte dat we alleen economisch succesvol kunnen blijven als we ook sociaal sterk zijn.

  • Wijkspreekuur met de wethouder in september

    woensdag 27 augustus 2025
    Heeft u een vraag over of een idee of initiatief voor uw wijk? Bezoek dan het wijkspreekuur om hierover te praten met de wethouder. De wijkwethouder luistert graag naar uw verhaal en dat van andere wijkbewoners. Neem gerust een familielid, vriend of vriendin mee.

  • Voorjaarsnota 2025: brede welvaart als basis

    maandag 19 mei 2025
    De Voorjaarsnota 2025 is klaar. In dit plan staat wat wij in 2026 willen doen, welke keuzes daarbij horen en wat dit betekent voor Helmond. Op 24 juni bespreekt de gemeenteraad de plannen. Inwoners die mee willen praten, kunnen op 3 juni naar de hooravond in het Huis voor de Stad.

  • Edwin Koop nieuwe gemeentesecretaris

    woensdag 19 februari 2025
    Op 1 mei aanstaande treedt Edwin Koop als gemeentesecretaris in dienst van de gemeente Helmond. De heer Koop is 56 jaar en woont al 24 jaar in Helmond, samen met zijn vrouw en hun twee zonen. Op dit moment is hij plaatsvervangend Directeur Generaal bij de Immigratie- en Naturalisatie Dienst (IND). Hij heeft een lange carrière in het openbaar bestuur achter de rug, voornamelijk bij grote uitvoeringsorganisaties zoals de IND, Douane en de Belastingdienst.

Uw Reactie
Uw Reactie