Maart

  • Vrijwilligerspenning voor vijf bezorgers van wijkblad De Corridor

    maandag 30 maart 2026
    Op zaterdag 28 maart werden vijf vrijwilligers onderscheiden met de vrijwilligerspenning uitgereikt door wethouder Van Dijk. Zij kregen deze onderscheiding tijdens de jaarlijkse vrijwilligersavond van wijkblad De Corridor, als waardering voor hun jarenlange inzet voor het wijkblad in Brouwhuis.

  • Gemeente start pilot met FinBuddy

    donderdag 19 maart 2026
    We starten een proefperiode met Finbuddy: een digitaal platform dat inwoners helpt om de gemeentelijke lasten te betalen wanneer het hen beter uitkomt. Bijvoorbeeld vlak na het ontvangen van het inkomen. Zo ontstaat meer overzicht en rust, en houden inwoners meer grip op hun geld.

  • Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen

    donderdag 19 maart 2026
    Op woensdag 18 maart 2026 waren de gemeenteraadsverkiezingen. In Helmond kreeg Helder Helmond de meeste stemmen.

  • bord in het centrum waarop alle politieke partijen staan van de gemeenteraadsverkiezingen 2026

    Liveblog over de gemeenteraadsverkiezingen 2026 is beëindigd

    woensdag 18 maart 2026
    Vandaag op 18 maart waren de gemeenteraadsverkiezingen.Tijdens deze dag is onderstaande blog bijgehouden. Nu is deze blog is beëindigd. Op 19 maart volgt een nieuwsbericht met de voorlopige uitslag op onze website.

  • Nieuwe invulling watertoren weer stap dichterbij

    maandag 16 maart 2026
    Het 25 Septemberpark is af, maar wat zou het mooi zijn als de Watertoren daar ook bruist. Zo maken we het centrum weer een stukje levendiger in een mooi nieuwe stukje groen. Daarvoor start nu de tender, maar dit deden en doen we samen met u. Wat wil de stad telt zwaar mee. Een ondernemer en inwoner helpen ons mee beoordelen

Uw Reactie
Uw Reactie